mulj
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZASTO PODRZATI MIKROKOZMU ZA POBJEDNIKA BORBE BENDOVA?

2 posters

mulj :: MUlj :: MUZIKA :: CG MUZIKA

Go down

ZASTO PODRZATI MIKROKOZMU ZA POBJEDNIKA BORBE BENDOVA? Empty ZASTO PODRZATI MIKROKOZMU ZA POBJEDNIKA BORBE BENDOVA?

Post  Zelig Tue Dec 16, 2008 1:24 pm

Tema je jednostavna: Po cemu se to old boys izdvajaju od ostalih i sta ih cini tako neodoljivim i nikog ne ostavljaju ravnodusnim.
Zelig
Zelig
Moderator

Posts : 7
Join date : 2008-12-13

Back to top Go down

ZASTO PODRZATI MIKROKOZMU ZA POBJEDNIKA BORBE BENDOVA? Empty Re: ZASTO PODRZATI MIKROKOZMU ZA POBJEDNIKA BORBE BENDOVA?

Post  Guest Tue Dec 16, 2008 1:40 pm

Sana fascinacija grudima je dovoljna da bi se vo vjeki vjekova zavezao za ovaj bend. "Ljudi se vrlo zlobni dok gledaju njene grudi na drugaciji nacin"[i]" Ove stvari bi se trebale naci na saundtraku za kjubrikovu Lolitu, ima nesto nedoreceno u njihovim stihovima, sto navodi na takvu pomisao. Mozda nije u stihovima, mozda je samo u izgledu. U svakom slucaju ljudi treba da pobjede.

Guest
Guest


Back to top Go down

ZASTO PODRZATI MIKROKOZMU ZA POBJEDNIKA BORBE BENDOVA? Empty Re: ZASTO PODRZATI MIKROKOZMU ZA POBJEDNIKA BORBE BENDOVA?

Post  Zelig Tue Dec 16, 2008 5:31 pm

ha ha ha, Bravo, bravo G3. odlicno zapazanje sunny Mene misli ophrvava njihova misterioznost... Gole grudi, ALI CIJE?!!! "Sloboda mi znaci na drugaciji nacin" - da li? Mozda je i SlobodaN mi znaci na drugaciji nacin....... What a Face
Zelig
Zelig
Moderator

Posts : 7
Join date : 2008-12-13

Back to top Go down

ZASTO PODRZATI MIKROKOZMU ZA POBJEDNIKA BORBE BENDOVA? Empty Re: ZASTO PODRZATI MIKROKOZMU ZA POBJEDNIKA BORBE BENDOVA?

Post  Guest Tue Dec 16, 2008 6:40 pm

Hm, dobar ugao. Slobodan bi rasvijetlio mnoge nepoznanice i oko imidza i oko teksta. Ipak i srce mu je nesputano, tj slobodno kako kaze. Peace, love, cak free love & RNR. Drugs mu ne treba.

Guest
Guest


Back to top Go down

ZASTO PODRZATI MIKROKOZMU ZA POBJEDNIKA BORBE BENDOVA? Empty Re: ZASTO PODRZATI MIKROKOZMU ZA POBJEDNIKA BORBE BENDOVA?

Post  Zelig Tue Dec 16, 2008 7:53 pm

Vidis, recimo on pjeva o debelom debelom debelom debelom uvu... A svira bas čije su žice sve debele. Ni jedno ni drugo nije lijepo. Ali, na neki drugaciji nacin i jeste. A kako? Pa prosto ga sloboda(N) cini lijepim. Ljepota slobode ili izbora Slobodanovih grudi je u tom drugacijem izboru, razlicitosti od drugih...nacinu na koji je on razlicit od drugih je izbor drugacijeg puta debelog uveta.
Zelig
Zelig
Moderator

Posts : 7
Join date : 2008-12-13

Back to top Go down

ZASTO PODRZATI MIKROKOZMU ZA POBJEDNIKA BORBE BENDOVA? Empty Re: ZASTO PODRZATI MIKROKOZMU ZA POBJEDNIKA BORBE BENDOVA?

Post  Zavod_za_zapošljavanje Tue Dec 16, 2008 10:18 pm

zajebavate li me to?!brate ono izgleda tako manijacki da je to smijesno.a i tekst nije njihov nego nebojse djukanovica(grima).to sa slobodanom je provaljena fora:muzika iz jednog naseg filma...nebitno kako se zove.jedino sto valja kod njih je to sto dobro sviraju.a svako to moze da nauci posle 30 godina
Zavod_za_zapošljavanje
Zavod_za_zapošljavanje
Moderator

Posts : 108
Join date : 2008-12-08
Age : 36
Location : NIKŠIĆ NA MORU

Back to top Go down

ZASTO PODRZATI MIKROKOZMU ZA POBJEDNIKA BORBE BENDOVA? Empty Re: ZASTO PODRZATI MIKROKOZMU ZA POBJEDNIKA BORBE BENDOVA?

Post  Zelig Thu Dec 18, 2008 1:21 am

Zavode ne budi zavidan! Kako mozes da kudis nesto tako drugacije. Sinoc sam ih ponovo slusao i poslije dugog razmisljanja pronasao nove dimenzije njihovog kvaliteta. Naime, sjajno je kako je pjevac uskladio raskosne dubine svog basa, sa visokofrekventnim glasom beckih decaka! To je vraski tesko! A sve sa siroko namaknutim osmijehom i divnim smijavicama koje pokazuju drugaciju gologrudu prirodu vokala! Tako da nema nikakve veze sto nije napisao pjesmu, ovakvu interpretaciju le Grim ne bi mogao iznijeti.
I ne samo to pogledaj kako swe ponasaju drugi basisti na sceni, a vidi njega!Svi su ukopani kao drevni hrastovi, a ovaj gigantski četrdesetogodišnjak dječjeg lica, sa onom ogromnom masinom u rukama, poskakuje i njise se kao aerobik majstor! Eto, jos nijesam izanalizirao i simboliku toga, ali sam primijetio da to nije cisto ples radi plesa... Njegovi pokreti nesto govore, a cim prokljuvim, napisacu.
I ne samo to. Ja sam jos uvijek ljut na sebe sto ne mogu da proniknem u hermeticnost njihovog stvaralastva - kako stihova, tako i konceptualno osmisljenog nastupa - ali se nadam da hocu i da cu razotkriti zajedno sa svima ovdje taj potencijal, zbog cega je inace tema i postavljena!
Zelig
Zelig
Moderator

Posts : 7
Join date : 2008-12-13

Back to top Go down

ZASTO PODRZATI MIKROKOZMU ZA POBJEDNIKA BORBE BENDOVA? Empty Re: ZASTO PODRZATI MIKROKOZMU ZA POBJEDNIKA BORBE BENDOVA?

Post  Zavod_za_zapošljavanje Thu Dec 18, 2008 12:14 pm

dobro. Rolling Eyes samo ja i dalje ne mogu da se divim nekom starcu koji se prijavio da se takmnici sa klincima.brate oni ako nijesu do sad nesto napravili nece ni od sad.
Zavod_za_zapošljavanje
Zavod_za_zapošljavanje
Moderator

Posts : 108
Join date : 2008-12-08
Age : 36
Location : NIKŠIĆ NA MORU

Back to top Go down

ZASTO PODRZATI MIKROKOZMU ZA POBJEDNIKA BORBE BENDOVA? Empty Re: ZASTO PODRZATI MIKROKOZMU ZA POBJEDNIKA BORBE BENDOVA?

Post  Guest Sun Dec 21, 2008 12:32 pm

Ma muzika je organizam koji ne postavlja limite ljudskom organizmu. Kako u cjelini, tako ni posebnim djelovima toga organizma, pa ni toliko pominjanim grudima. Mislim da su njihova prsa (mislim na mikrokosmosashe) najcvrsca i najhrabrija od svih u ovom takmicenju, jer junacki jurisaju sa svojim stavovima, iako su presli u petu deceniju. Ne stide se toga sto jesu, ne haju za mlade, ne brinu da li ce biti pogresno shvaceni u ovom konzervativnom okruzenju. Sviracki dio ovog trojstva, mozemo slobodno reci svetog, me ne zanima mnogo, iako se osjeca uticaj pok. Stivi Rej Vona i slicnih autora koji su drzali do bluz izraza. Ono sto me je zapanjilo je sto je konacno neko u cg razdrljio kosulju, pokazao prsa i rekao "pucajte, neka boli". Svaka im cast. Podrska do kraja!!! Da Bog da ponijeli Lucu muzickog alternativnog izraza. Samo tako mozemo naprijed. Long Live RNR i Mikrokozma i njihova Lucha!!! cheers

Guest
Guest


Back to top Go down

ZASTO PODRZATI MIKROKOZMU ZA POBJEDNIKA BORBE BENDOVA? Empty Re: ZASTO PODRZATI MIKROKOZMU ZA POBJEDNIKA BORBE BENDOVA?

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

mulj :: MUlj :: MUZIKA :: CG MUZIKA

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum